83
18.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest polityka. Mamy Alstom i zapewne inne firmy w PL. Mamy specjalistów którzy wykonują sprzęt i maszyny na świat, ale nie my nie możemy złożyć ofert. .bo przecież przy obecnych kosztach pracowniczych, budowlanki ii innych rzeczach nie zarobimy na zwrot poniesionych kosztów A Finowie są zapewne tańsi. Gdzie tu jest logika ?????
ElblÄ…gPatrycja (2022.02.19)

info

0  
  2
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Wszystko ten Tusk, ale teraz zato to jest jak w bajce
Ale jesteśmy rozgrywani, pis, po, sld, psl. Jakie to ma znaczenie. NIe mamy praktycznie wyboru kto zostanie posłem, ministrowie często ludzie bagsterów z zachodu są wybierani bez naszej wiedzy i przyzwolenia. Mimo wieliego poparcia społecznego referendum nie jest wiążące. Jestemy sługami we własnym kraju, ustawodawsto nasze jest pisane na zacgód od odry i przyjeżdza z walizką pieniędzy. Teraz to robią z nami koncerny farmacełtyczne to ubezwłasnowolnienie obywateli za ich pieniądze rękoma ich włodarzów. Decyzje o POLSCE nie są podejmowane w POLSCE! Jeśli tego nie widzisz, to żyjesz w niezłym matrixie.
jjj (2022.02.19)
Dobrze, ze w Finaldii, w EUROPIE, a nie w tych nedznych Chinach.
(2022.02.19)

info

0  
  0
@laskipaa - Strzał w dziesiątkę, Elbląg, Zalew Wiślany i Mierzeja od Kątów Rybackich do granicy państwowej za Piaskami, powinny być administracyjnie razem. Bycie naszego miasta razem z olsztyńskimi czereśniakami to totalna pomyłka, wsadzili nas tu tylko po to, by buraczany olsztyn mógł zaistnieć jako miasto wojewódzkie, jesteśmy dojeni i oszukiwani na każdym kroku, rządzący tego nie widzą, jak się staczamy jako ośrodek miejski?To powinno się zmienić - jak najprędzej.
Truso (2022.02.20)
@Lalek - Lalek- buraków nie brakuje, gdyby przekop robili platfusy, to wszystko by było cacy.
Truso (2022.02.20)
Ważne aby skończyli budowę po właściwej stronie mierzei; )
Józek od podwózek (2022.02.20)

info

1  
  0
@jjj - Niestety decyzje podejmowane są w Polsce. Przez Polaków. I w tym całe nieszczęście.
Możesz zawsze zostać lekarzem, architektem, prawnikiem, inżynierem budownictwa. Wystarczy odejść od budki z piwem i swoje kroki skierować do szkoły
ramzes (2022.02.20)
Wiele wskazuje na to, że kaczy dół zamknie się kwotą 3 000 000 000 zł i pierwsze zyski netto pojawią się w trzecim tysiącleciu. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Naprawdę było watro. ..
GłębokaMyśl (2022.02.22)