UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest polityka. Mamy Alstom i zapewne inne firmy w PL. Mamy specjalistów którzy wykonują sprzęt i maszyny na świat, ale nie my nie możemy złożyć ofert. .bo przecież przy obecnych kosztach pracowniczych, budowlanki ii innych rzeczach nie zarobimy na zwrot poniesionych kosztów A Finowie są zapewne tańsi. Gdzie tu jest logika ?????

ElblÄ…gPatrycja