UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest polityka. Mamy Alstom i zapewne inne firmy w PL. Mamy specjalistów którzy wykonują sprzęt i maszyny na świat, ale nie my nie możemy złożyć ofert. .bo przecież przy obecnych kosztach pracowniczych, budowlanki ii innych rzeczach nie zarobimy na zwrot poniesionych kosztów A Finowie są zapewne tańsi. Gdzie tu jest logika ?????
ElblągPatrycja