UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@laskipaa - Strzał w dziesiątkę, Elbląg, Zalew Wiślany i Mierzeja od Kątów Rybackich do granicy państwowej za Piaskami, powinny być administracyjnie razem. Bycie naszego miasta razem z olsztyńskimi czereśniakami to totalna pomyłka, wsadzili nas tu tylko po to, by buraczany olsztyn mógł zaistnieć jako miasto wojewódzkie, jesteśmy dojeni i oszukiwani na każdym kroku, rządzący tego nie widzą, jak się staczamy jako ośrodek miejski?To powinno się zmienić - jak najprędzej.

Truso