UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Kija to nie żałowali robotnicy gdy was towarzysze grali bo mieli dość waszych pomysłów i waszego terroru zatem towarzyszu na nic wasze ujadanie do koryta nie powrócicie a Ty napewno do ratusza nie wejdziesz. A notabene wy towarzyszu teraz jesteście w pracy tak? I jak na prawdziwego komuniste przystało okradacie tego swojego kapitalistycznego chciwego pracodawcę z czasu pracy który powinniście poświęcić na pracę to siedzicie i piszecie te bzdury przez całe 8 godz czy pracodawcą toleruje takie zachowanie i nadal wam ten chciwy kapitaluch płaci?

Niszczlewactwo

Anuluj