UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj strasznie drażliwy a jeszcze popytaj o jego sukcesy to zostaniesz faszystą brunatnych tchórzem itp. Biedny ten Robercik przez chciwych kapitaluchow nie dostał posadki w ratuszu he he
Niszczlewactwo
Oj strasznie drażliwy a jeszcze popytaj o jego sukcesy to zostaniesz faszystą brunatnych tchórzem itp. Biedny ten Robercik przez chciwych kapitaluchow nie dostał posadki w ratuszu he he
Niszczlewactwo