UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj strasznie drażliwy a jeszcze popytaj o jego sukcesy to zostaniesz faszystą brunatnych tchórzem itp. Biedny ten Robercik przez chciwych kapitaluchow nie dostał posadki w ratuszu he he

Niszczlewactwo

Anuluj