Wybrany wątek opinii
ludzie nie chcą pracować, bo państwo wszystko daje. zamknęłam działalność bo opłaca się bardziej pracować niż być pracodawcą. szukajcie sobie frajerów, do placenia podatków, zus, itp bzdur.
Do moderacji
Odpowiedz
25
13
Zrobiłem tak samo. Won z cwaniakami!
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
To genialne podejście. A po tą firmę założyłaś ? Żeby osiągać godne zyski a zanim ją rozwiniesz do poziomu muszę kogoś zatrudniać to sama sobie jesteś najlepszym pracownikiem. Po co zarabiać 20tys miesięcznie wykonując zamówienia dla swoich klientów skoro można iść na etat za 2,3tys i najniższą krajową. Bo Państwo wszystko daje ? To co daje to drzazgi i drobne kupuje głos na karcie wyborczej i zamyka japy leniom i nierobom. Chcesz nam powiedzieć, że jako były przedsiębiorca się do nich zaliczasz.
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
co za lamusowate podejście jak % więcej podatku zabija twoją firmę to lepiej idź na kasę do marketu nie każdy może być pracodawcą
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Niewolnictwo się skończyło!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1