Wybrany wątek opinii

ludzie nie chcą pracować, bo państwo wszystko daje. zamknęłam działalność bo opłaca się bardziej pracować niż być pracodawcą. szukajcie sobie frajerów, do placenia podatków, zus, itp bzdur.
(2022.02.14)
Zrobiłem tak samo. Won z cwaniakami!
(2022.02.14)
To genialne podejście. A po tą firmę założyłaś ? Żeby osiągać godne zyski a zanim ją rozwiniesz do poziomu muszę kogoś zatrudniać to sama sobie jesteś najlepszym pracownikiem. Po co zarabiać 20tys miesięcznie wykonując zamówienia dla swoich klientów skoro można iść na etat za 2,3tys i najniższą krajową. Bo Państwo wszystko daje ? To co daje to drzazgi i drobne kupuje głos na karcie wyborczej i zamyka japy leniom i nierobom. Chcesz nam powiedzieć, że jako były przedsiębiorca się do nich zaliczasz.
Darecki42 (2022.02.14)
co za lamusowate podejście jak % więcej podatku zabija twoją firmę to lepiej idź na kasę do marketu nie każdy może być pracodawcą
kat-ol (2022.02.14)
Niewolnictwo się skończyło!
Zbyszek65 (2022.02.15)
Powrót do komentarzy