UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To genialne podejście. A po tą firmę założyłaś ? Żeby osiągać godne zyski a zanim ją rozwiniesz do poziomu muszę kogoś zatrudniać to sama sobie jesteś najlepszym pracownikiem. Po co zarabiać 20tys miesięcznie wykonując zamówienia dla swoich klientów skoro można iść na etat za 2,3tys i najniższą krajową. Bo Państwo wszystko daje ? To co daje to drzazgi i drobne kupuje głos na karcie wyborczej i zamyka japy leniom i nierobom. Chcesz nam powiedzieć, że jako były przedsiębiorca się do nich zaliczasz.

Darecki42