Wybrany wątek opinii
Bezczelny pisior. Najpierw ze swoim gangiem okradli Polskę w tym i Elbląg a teraz mówi że można prosić karakana o zapomogę. Tak samo pisowski rząd okradł wielu pracujących Polaków tym bublem który nazywają ładem a potem się chełpią że tarcze 7.0 wprowadzają. NIE KRADNIJCIE A MY PRACUJĄCY SOBIE PORADZIMY BEZ WASZYCH ZASIŁKÓW ZAPOMÓG I TARCZ !
Do moderacji
Odpowiedz
64
27
@System - I tak nie wygracie POpaprańcy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1