Wybrany wątek opinii

Bezczelny pisior. Najpierw ze swoim gangiem okradli Polskę w tym i Elbląg a teraz mówi że można prosić karakana o zapomogę. Tak samo pisowski rząd okradł wielu pracujących Polaków tym bublem który nazywają ładem a potem się chełpią że tarcze 7.0 wprowadzają. NIE KRADNIJCIE A MY PRACUJĄCY SOBIE PORADZIMY BEZ WASZYCH ZASIŁKÓW ZAPOMÓG I TARCZ !
System (2022.02.14)
@System - I tak nie wygracie POpaprańcy.
(2022.02.16)
Powrót do komentarzy