UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Co dla Elbląga z Polskiego Ładu?"Satysfakcja, że jest się uczciwym podatnikiem płacącym WYSOKIE PODATKI. Całkowicie bezużyteczny kaczy dół, dzięki któremu można snuć mrzonki o wolskiej Chorwacji i wolskim kanale sułeskim oraz największym porcie nad Bałtykiem, który jest parkingiem dla TiRów i nic tego nie zmieni. .. zwłaszcza dzisiaj w obliczu konfliktu Europy z Rosją. ..

GłębokaMyśl

Anuluj