UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapytam inaczej; Co ma DOBREGO Elbląg i jego mieszkańcy (nie wybrańcy, znajomi"królika")z rządów Wróblewskiego i PO w mieście? Proszę wymienić !!!


Anuluj