UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapytam inaczej; Co ma DOBREGO Elbląg i jego mieszkańcy (nie wybrańcy, znajomi"królika")z rządów Wróblewskiego i PO w mieście? Proszę wymienić !!!
Zapytam inaczej; Co ma DOBREGO Elbląg i jego mieszkańcy (nie wybrańcy, znajomi"królika")z rządów Wróblewskiego i PO w mieście? Proszę wymienić !!!