UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg nic nie dostanie. .. nic każdy w ratuszu już to wie stary prezydent i ten namaszczony na nowego. Oni tam już was dawno skreślili, żal części mieszkańców a reszta sama tak wybrała. .. kolejny plebiscyt nic nie zmieni. Królik już rozdał karty.


Anuluj