A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@APEL - Przeciwnie. .. .należy ograniczyć wjazd na Starówkę
@RobertKoliński - Ciebie też nikt nie lubi
Ta droga to jest wogóle nieporozumienie, zaczynając od wiaduktu z S7 do granic województwa czyli kawałek przed Starym Polem - dalej w Pomorskim stan tej drogi jest ciut lepszy nawet w końcu kocie łby zaczęli robić.
@TeofilSkorupa - chciałbym zobaczyć twój uśmiech po kupieniu masła za 8 zł i wdzięczność dla partii, idziecie na dno towarzyszu
@Niszczlewactwo - "Pokazujesz prawdziwe oblicze lewicy"Pan Koliński nie pokazuje oblicza lewicy a jedynie swoje własne, które stara się upudrować z pomocą lewicy, by miało szansę wyglądać na cywilizowane. .. Niestety nie odnosi w tym dziele sukcesów ponieważ jest zwykłym nieudacznikiem o bardzo wysokim mniemaniu o sobie, które zaburza jego możliwości realnej oceny, właściwie, każdej sytuacji. Oto wielka tajemnica Roberta Kolińskiego.
@TeofilSkorupa - Wsadź sobie w majty ten swój ład. Chyba ze zaplacisz za mnie ZUS.
@APEL - Przejdź się na piechotę. Wysadz tylek tlusty ze zloma i rusz się.
@RobertKoliński - Mama pytała o ciebie. Leki czas łyknąć.