Wybrany wątek opinii

Na litosc boską weźcie w koncu zezwólcie na ruch aut osobowych na moscie Niskim lub moscie Wysokim. Chociaz w jedną strone ruch. .. .Most mial udrożnić komunikacje miasta a sie okazuje że kosteczka wazniejsza??? TO farsa i szczyt niegospodarnosci. Chcemy rozbudowywac wyspe spichrzów a nie ma tam jak dojechac bo tylko okreżną drogą i w dodatku zawsze zakorkowane istniejące mosty
APEL (2022.02.14)
@APEL - Przeciwnie. .. .należy ograniczyć wjazd na Starówkę
Janudz (2022.02.14)
@APEL - Przejdź się na piechotę. Wysadz tylek tlusty ze zloma i rusz się.
Art :) (2022.02.15)
Powrót do komentarzy