UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta droga to jest wogóle nieporozumienie, zaczynając od wiaduktu z S7 do granic województwa czyli kawałek przed Starym Polem - dalej w Pomorskim stan tej drogi jest ciut lepszy nawet w końcu kocie łby zaczęli robić.

okoniowaty

Anuluj