UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe kiedy namalują ten znikający las na moście przy Alei Wyszyńskiego? To dla tej władzy zbyt wielkie wyzwanie

LucynaŁupina

Anuluj