UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Ty z nikim nie dyskutujesz Ty wszystkich po chamsku wyzywasz Ty nie potrafisz dyskutować zwłaszcza na niewygodne pytania brak Ci argumentów brak Ci empatii brak intelektu brak sukcesów którymi mógłbyś podeprzeć swoją "wiedzę "która się tu chwalisz przez cały czas. Pokazujesz prawdziwe oblicze lewicy dosłownie prawdziwe jeszcze bardziej zepsute chamskie nieudolne aby nigdy przenigdy ta lewica nie powróciła do władzy a wasz koniec jest bliski i to dzięki takim ludziom jak Ty

Niszczlewactwo

Anuluj