A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@elblążanin48 - To mało wiesz bucu PO wski i raz na zawsze ospie*** się od wiary nik ci nie karze chodzić do kościoła żeby nie PiS to dawno byś u murzyna gnój wywalał jako niewolnik
A jaka ostatnia, właściciele mogą pracować przecież.
@normalny44 ty jesteś nienormalny. Odczep się od janusz i Grażynki
Kaczorom już całkiem na mózg padło, zaraz zabronią chodzić do kibla w niedzielę, bo to dzień święty. ..
Na upartego to się da żyć nawet bez prądu! Właśnie dzięki dobrej zmianie PISu była przerwa w dostawie prądu w całym mieście. Dziękuje, że rząd za mnie myśli, jak uprawiać seks i na które kolano klękać i że nie zapewnił rezerw energetycznych i że nie ma żadnej strategii energetycznej. Mają rację cofniemy się do epoki kamienia łupanego, a będziemy pokorniejsi i tylko do kościoła będą nas gnać w niedzielę, a w pozostałe dni praca za miskę ryżu.
Kończę pracę o szóstej wieczorem, w domu jestem przed siódmą. Może pani Dorota buja się w fotelu cały dzień, ale ja nie mam siły na robienie zakupów i stanie w kolejkach po całym dniu pracy A gdzie czas na regenerację, odpoczynek?