UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kończę pracę o szóstej wieczorem, w domu jestem przed siódmą. Może pani Dorota buja się w fotelu cały dzień, ale ja nie mam siły na robienie zakupów i stanie w kolejkach po całym dniu pracy A gdzie czas na regenerację, odpoczynek?

żuławiak