UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kończę pracę o szóstej wieczorem, w domu jestem przed siódmą. Może pani Dorota buja się w fotelu cały dzień, ale ja nie mam siły na robienie zakupów i stanie w kolejkach po całym dniu pracy A gdzie czas na regenerację, odpoczynek?
żuławiak