UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kończę pracę o szóstej wieczorem, w domu jestem przed siódmą. Może pani Dorota buja się w fotelu cały dzień, ale ja nie mam siły na robienie zakupów i stanie w kolejkach po całym dniu pracy A gdzie czas na regenerację, odpoczynek?

żuławiak

Anuluj