UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jeszcze troche a przekop bedzie gotowy i co a daleJ jaK obecnie tor wodny do ELBLĄGA MA GŁEBOKOSC 1,5 METRA CZLI DO ŁODZI RYBACKICH /RYBY Z ZALEWU MASOWOI BAZAMI WYŁOWILIE Rosjanie A MY MAMY ZA TO DUZE TRZYCINOWISKA, A CO Z ZAWRACANIEM STATKÓW A PORT TO PARKING TIRÓW I JEDEN SAMOCHODOWY DZWIG kto ma wybudowac tor wodny kto bedzie płacił za jego pogłebianie jaka w tym wszystkim ma zadanie ten port TO JEST DUZO PYTAN CZEKAJACYCH NA ODPOWIEDZ

EL B