UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Teżpodpis-"""to nie my zaczęliśmy tą wojenkę i machanie szablami""", tylko kto, tylko w naszej armii szabelka jest na wyposażeniu -to tak z przekąsem. Ale powiedz uczciwe kto na kogo pierwszy wypiął dolne wary??

.,.,