UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieje ze bedzie platny wstep. Moze nikt tego nie zniczy i bezdomi nie beda sie tam kapac
Adam Ble Ble
Mam nadzieje ze bedzie platny wstep. Moze nikt tego nie zniczy i bezdomi nie beda sie tam kapac
Adam Ble Ble