UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wydadzą kupę kasy na taki bubel (bo inaczej takiego czegoś nie można nazwać)a jest tyle innych ważnych rzeczy. Oczywiście mówiłbym inaczej, gdybym był przekonany że takie "aquapark"przyciągnie ludzi i większość wyjdzie dumna że ma takie coś w mieście, a tak to wyjdzie jak z placami zabaw "jest bo jest, nie ważne że dziecko się znudzi po 5 minutach". Lepszy rezultat był by jak by zrobili basen o głębokości 1,2m, duży i przestronny, w koło multum piasku to leżenia, jakieś budki z jedzeniem i piciem.

przerazonybylejakością

Anuluj