UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

będą napełniane wodą z sedesów mieszkańców. Dojedziesz bezpośrednio pod sam zbiornik i będziesz miał gdzie zaparkować swojego NISSANA w cenie 10 złotych za godzinę.

alkazetzer

Anuluj