UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kadencja grubego się ma ku końcowi, trzeba się śpieszyć, jeszcze tyle jest do sprzedania.
Stańczyk Elbląski
Kadencja grubego się ma ku końcowi, trzeba się śpieszyć, jeszcze tyle jest do sprzedania.
Stańczyk Elbląski