109
07.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@TeofilSkorupa - Jak fajnie jeat być idiotą, który tworzy drugie konto tylko po to, by chełpić sam siebie. @TeofilPsiaKupa
(2022.01.07)
@GłębokaMyśl - Nabijasz się i drwisz z człowieka, który zdecydował się wreszcie zrealizować to, co kiedyś zaplanował król Stefan Batory i co zostało opracowane przez profesorów. Przekop Mierzei Wiślanej da przysłowiowy wiatr w żagle miejscowościom nadzalewowym, a Elbląg, przy umiejętnym zarządzaniu, może stać się prężnym ośrodkiem miejskim i portowym, wypisywanie złośliwych tekstów jest zupełnie nie na miejscu. Jeżeli jesteś mieszkańcem Elbląga, to powiem krótko- jesteś złośliwym i niedouczonym człowieczkiem. Serdecznie pozdrawiam.
Truso (2022.01.07)
Chińskie mendy !!! Wara od Polski !!! Żółta zaraza !!!
Absurd (2022.01.07)

info

1  
  7
Ci Chińczycy to gigantyczna firma, jedna z największych w Chinach. Polscy biznesmeni zabiegają o współpracę z nią, zapewne zostanie wybrana.
Taka prawda . (2022.01.07)

info

0  
  4
Przekop jak najbardziej ale bez chińczyków, za tego covida mamy jeszcze ich wzbogacać?
(2022.01.07)

info

0  
  4
@TeofilSkorupa - Teofil ma dwa nicki i sam pisze i sam sobie odpiwiada. No Pisowski geniusz jak Dworczyk. Dzban.
(2022.01.08)
Umysły elektoratu PO są prostsza niż konstrukcja cepa. Agresja słowna na starcie, o kole do roweru nie wspomnę.
(2022.01.08)

info

6  
  5
Czy my Polacy nie umiemy ze sobą komunikować się tak, by jeden drugiemu nie ubliżać? Można przecież w komentarzach przedstawiać swoje opinie nie ubliżając jeden drugiemu. Jak zauważają ludzie, Polacy mają skrajne opinie o sobie tylko dla tego, że jeden jest za PiS, a drugi za PO. Nie ma neutralnych wyważonych opinii. U jednego nie widzi się złodziejstwa i jak w Ewangelii nie widzi się belki w oku swym, a u drugiego meszkę.
(2022.01.08)

info

3  
  1
@GłębokaMyśl - Ciekawe, czy Populizm i Socjotechnika sam zarządzi wybory, czy pójdzie w scenariusz kazachstański ?
GłębokaMyśl (2022.01.08)
A tak z ciekawości, czy firma China Harbour Engineering Company z Pekinu wykazała się jakimiś budowami o podobnej wartości w Polsce / Euopie ? Obawiam się, że nie i obawiam się podobnego problemu jak z budową pewnego odcinka autostrady w Polsce.
Anonimek1 (2022.01.08)

info

6  
  2