A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wg mojego NS. .. n-a Skorupa i Lucyna piszą z tego samego IP. .
Chińczycy mają niższe koszty pracy, pracują za michę ryżu a nasi jeszcze nie dali się przekonać Morawietzkiemu.
@ Cz--Chińczycy mają niższe koszty pracy, pracują za michę ryżu a nasi jeszcze nie dali się przekonać Morawietzkiemu.
@Wirus - Przed wojną niemcom się opłacało, leniom, malkontentom, cwaniakom, nierobom, nigdy się nie opłaca, ,, za to filozofia przerasta greckich mędrców.
@ Koliński-jest takie stare przysłowie że każdy sądzi według siebie. Ciebie dopuścić do koryta to reszcie zostałby szczaw i mirabelki.
@LucynaŁupina - No to doskonale widač, im wyższy tym głupszy.
@Kaczan- ludziom o niskim wzroście z pyska jedzie bo odbyt mają blisko gardła.
@LucynaŁupina - Co ty bierzesz?
@Kaczan - Chyba cie pogięło
@TeofilSkorupa - Chyba cie porypało. Urząd morski, przekop w pomorskiem i robił to na przekór Gdańskowi na ich terenie.