A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@LucynaŁupina - "Na cześć naszego Naczelnego Wodza - Hip, hip, huraaaaa!!!"Wiwat Populizm i Socjotechnika ! ROZUM NIE PRZEJDZIE PARTIA CZUWA ! Mocny towar. ..
O co tyle krzyku. To tylko jeden Sasin. Taniocha
Śmiejecie się z Teofila i Lucyny a jak przyjdzie co do czego to będziecie się pierwsi pchać by spijać śmietankę z przekopu.
Dobrze by było te pieniądze zostawić w Polsce, polskim firmom, które borykają się od lat z brakiem intratnych robót !!!
Teofil Skorupa ta smieszna Lucyna to jedna osoba zapewne co widac po komentarzach.
@TeofilSkorupa - widać, że ty nigdy w Gdańsku nawet nie byłeś, tacy z Was światowcy o szerokim spojrzeniu
Nie dawać tego Chińczykom, bo będzie jak z autostradą A2 i COVEC-em. Jeśli dali cenę poniżej przetargowej, to na 1000% jest to dumping cenowy obliczony tylko na "wyrwanie"przetargu. .. a potem się zacznie kluczenie i żądania dodatkowej kasy, bo "za takie pieniądze"to nikt tego nie zrobi. A w samym przetargu powinna być zagwarantowana surowa kara za niedotrzymanie warunków umowy przez wykonawcę.
Kolego Teofil i Lucyna, to prowokacja totalnych. Nie daj sie nabierac.
@TeofilSkorupa - Obyście stracili po wprowadzeniu polskiego ładu więcej niż ja.