UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy my Polacy nie umiemy ze sobą komunikować się tak, by jeden drugiemu nie ubliżać? Można przecież w komentarzach przedstawiać swoje opinie nie ubliżając jeden drugiemu. Jak zauważają ludzie, Polacy mają skrajne opinie o sobie tylko dla tego, że jeden jest za PiS, a drugi za PO. Nie ma neutralnych wyważonych opinii. U jednego nie widzi się złodziejstwa i jak w Ewangelii nie widzi się belki w oku swym, a u drugiego meszkę.