UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy my Polacy nie umiemy ze sobą komunikować się tak, by jeden drugiemu nie ubliżać? Można przecież w komentarzach przedstawiać swoje opinie nie ubliżając jeden drugiemu. Jak zauważają ludzie, Polacy mają skrajne opinie o sobie tylko dla tego, że jeden jest za PiS, a drugi za PO. Nie ma neutralnych wyważonych opinii. U jednego nie widzi się złodziejstwa i jak w Ewangelii nie widzi się belki w oku swym, a u drugiego meszkę.