Wybrany wątek opinii
Brawo dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego Elbląg będzie wielkim nowoczesnym portem wielkości Gdańska a cały nasz region będzie spijał śmietanę z przekopu. Dziękujemy Panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu za jego wkład w to wspaniałe dzieło i myślę że będę wyrazicielem opinii większości mieszkańców Elbląga apelując do naszych władz o przyznanie mu honorowego obywatelstwa naszego skromnego miasta. Wierzę że Pan premier któremu Elbląg zawsze leży na sercu nie odmówi przyjęcia tego skromnego wyróżnienia.
Do moderacji
Odpowiedz
27
92
@TeofilSkorupa - Żeby tylko Ever Given nie zablokował tego kanału
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Dziwi mnie bardzo, że wolno na tym medium wklejać takie świństwa. To haniebne.
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
Jak ucichło o Niesiołowskim. Szybko uciekł z polityki jak wyszło, że wszystkie tapczany z prostytutkami zarywał i było mu wciąż mało. Jedyny z PO który miał resztki honoru i odszedł gdy złapano go za rękę.
Przywódca Jarosław Wspaniały nie miał żony, zawierzył życie Polsce i nigdy jej nie zdradził!
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
@TeofilSkorupa - Chyba cie porypało. Urząd morski, przekop w pomorskiem i robił to na przekór Gdańskowi na ich terenie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@TeofilSkorupa - Jak fajnie jeat być idiotą, który tworzy drugie konto tylko po to, by chełpić sam siebie.
@TeofilPsiaKupa
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@TeofilSkorupa - widać, że ty nigdy w Gdańsku nawet nie byłeś, tacy z Was światowcy o szerokim spojrzeniu
Do moderacji
Odpowiedz
1
2