Wybrany wątek opinii
To powinny powstać Ikea, decathlon leroy Merlin i inni. W Gdańsku co krok są te sklepy a Elbląg to co.
Do moderacji
Odpowiedz
39
17
Komercja. A może coś bardziej dla ludzi. W internecie masz pełno sklepów
Do moderacji
Odpowiedz
15
9
Ikea jest tylko w najwiekszych miastach a nie takich jak Elbląg, Olsztyn czy Toruń o średniej wielkości.
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
Nie mój nikomu co powinno tu powstać bo żaden masz na to wpływ. Może Wójcik już liczy worki i do 2028r. będzie IV fabryki potrzebował. Mitomanem jesteś, zanim IKEA w Bydgoszczy nie powstała całe kujawsko-pomorskie zasuwało do Gdańska a Tobie się marzy Ikea w Elblągu. Dramat.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
A ja chcę auchana i leroya oraz zagranicznych inwestorów typu magazyny zakłady produkcyjne żeby ludzie mogli poodchodzić od lokalnych złodziei pseudobiznenów.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3