Wybrany wątek opinii

To powinny powstać Ikea, decathlon leroy Merlin i inni. W Gdańsku co krok są te sklepy a Elbląg to co.
(2022.01.05)
Komercja. A może coś bardziej dla ludzi. W internecie masz pełno sklepów
Totylkoja (2022.01.05)
Ikea jest tylko w najwiekszych miastach a nie takich jak Elbląg, Olsztyn czy Toruń o średniej wielkości.
I.kmn (2022.01.05)
Nie mój nikomu co powinno tu powstać bo żaden masz na to wpływ. Może Wójcik już liczy worki i do 2028r. będzie IV fabryki potrzebował. Mitomanem jesteś, zanim IKEA w Bydgoszczy nie powstała całe kujawsko-pomorskie zasuwało do Gdańska a Tobie się marzy Ikea w Elblągu. Dramat.
(2022.01.05)
A ja chcę auchana i leroya oraz zagranicznych inwestorów typu magazyny zakłady produkcyjne żeby ludzie mogli poodchodzić od lokalnych złodziei pseudobiznenów.
Janusz Nosacz (2022.01.05)
Powrót do komentarzy