Wybrany wątek opinii

Czekam na komentarz, który będzie narzekał, ze miasto wszystko wyprzedaje XD a co ma z tym zrobic? Parking dla wspólnoty mieszkaniowej i wyłożyć kostką z funduszy BO? Ludzie jaj sobie bie róbcie.
(2022.01.05)
a pieniądze zostaną zmarnotrawione na wynagrodzenia dla świty Wróbla- GDZIE SĄ CI OBIECYWANI INWESTORZY Z SETKAMI DOBRZE OPŁACANYCH MIEJSC PRACY. Obiecywał to Wróblewski mieszkańcom Elbląga !!!
(2022.01.05)
Przecież sami wybraliście takich radnych i prezydenta wiec morda i siedzieć cicho teraz
(2022.01.05)
Powrót do komentarzy