UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja chcę auchana i leroya oraz zagranicznych inwestorów typu magazyny zakłady produkcyjne żeby ludzie mogli poodchodzić od lokalnych złodziei pseudobiznenów.
Janusz Nosacz
A ja chcę auchana i leroya oraz zagranicznych inwestorów typu magazyny zakłady produkcyjne żeby ludzie mogli poodchodzić od lokalnych złodziei pseudobiznenów.
Janusz Nosacz