UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja chcę auchana i leroya oraz zagranicznych inwestorów typu magazyny zakłady produkcyjne żeby ludzie mogli poodchodzić od lokalnych złodziei pseudobiznenów.

Janusz Nosacz

Anuluj