UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odechciewa się budować, mimo, że mam pieniądze, tym leniom z UM nic się nie chce, - zamiast oczyścić te działki z uwarunkowań prawnych(odrolnienie)I wieku innym ograniczeń, które sami stworzyli, jedynie co potrafią, to opędzlować coś co nie należy do nich, dziwię się, że ktoś chcę je kupować, to są absolutnie nieprzygotowane działki pod budowę z koszmarną ściżką legislacyjną usianą utrudnieniami I zezwoleniami. Z dopłatą NIE chcę tego szczęscia. Szukasz problemów kupę sobie działkę od ekstermalnych leniuchów. .

Zapracowany

Anuluj