51
03.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Yjnb - Ale jaki jest problem ? Jesteś na etapie waham się brać kredyt czy po prostu masz kredyt i zaczyna mi ciążyć ? Druga sytuacja jest jakby rynkowa, zaspawaną na sztywno masz tylko marżę banku + WIBOR zależny od stóp NBP. Przyszły podwyżki stóp o każdy list powiadomienie z banku to podwyżka rat (bo hipoteki pożycza się na zmiennej stopie)i tyle. Jako świadomy kredytobiorca to akurat wiesz. Znam jednak ludzi, którzy dostawali szoku kiedy mijał okres dopłat w programie Rodzina na Swoim i pretensje mieli do banku, że rata wzrasta. Ale to trzeba myśleć.
(2022.01.04)