130
21.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@­­­­­­Np - P0 nie potrzebowało tyle czasu, żeby zniszczyć Polską gospodarkę. Głodowe pensje i kilka milionôw młodych Polaków wyjechało dorabiać innych. Żyję dostatecznie długo żeby widzieć różnice między tymi ugrupowaniami. Za PO nic się nie opłacało, tylko niszczyli a sami nic nie potrafili stworzyć. Jak powiedział klasyk"piniedzy nie ma i nie będzie". Krótkie i trafne podsumowanie rządów PO.
Ttkk (2021.12.24)
@­­­­­­Np - Ale przynajmniej próbuje. Za PO rządził Berlin. Mam nadzieję, że PIS wreszcie poznał się na unijnych lewakach i klamcach.
W1T1 (2021.12.24)
dorzucił bym jeszcze likwidację lewicy pod każdą postacią - elgiebety, czerwonych, zielonych, pomarańczowych itp
SG-24 (2021.12.24)

info

2  
  0
To jest prawda. Łatwej złapać w życiu "muchę"niż znaleźć tysiąc nowej lewicy pomocników niż jednego prawdziwego.
(2021.12.25)
To jest prawda nie tylko w odniesieniu do interesów, lecz i do wszystkich sytuacji wymagających przywódcy. .Nie można współpracy i lojalności nakładać innych ludzi i nakazywać. Na dwie rzeczy trzeba zasłużyć.
(2021.12.25)
@Frank2 - to nikt
ge (2021.12.25)
@TeofilSkorupa - Jakby wszyscy poszli na wybory to byście 20 procent poparcia nie mieli
Paweł 678 (2021.12.25)
cóż z tego że fajniutka czarnowłosa skoro zkażona lewactwem. Ja bym takiej nie chciał.
(2021.12.26)

info

2  
  1
zlikwidować pis i wysłać do Burki na Faso
(2021.12.27)

info

0  
  1
zamilczcie już na wieki
POLAK 44 (2021.12.27)

info

0  
  0