A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Np - P0 nie potrzebowało tyle czasu, żeby zniszczyć Polską gospodarkę. Głodowe pensje i kilka milionôw młodych Polaków wyjechało dorabiać innych. Żyję dostatecznie długo żeby widzieć różnice między tymi ugrupowaniami. Za PO nic się nie opłacało, tylko niszczyli a sami nic nie potrafili stworzyć. Jak powiedział klasyk"piniedzy nie ma i nie będzie". Krótkie i trafne podsumowanie rządów PO.
@Np - Ale przynajmniej próbuje. Za PO rządził Berlin. Mam nadzieję, że PIS wreszcie poznał się na unijnych lewakach i klamcach.
dorzucił bym jeszcze likwidację lewicy pod każdą postacią - elgiebety, czerwonych, zielonych, pomarańczowych itp
To jest prawda. Łatwej złapać w życiu "muchę"niż znaleźć tysiąc nowej lewicy pomocników niż jednego prawdziwego.
To jest prawda nie tylko w odniesieniu do interesów, lecz i do wszystkich sytuacji wymagających przywódcy. .Nie można współpracy i lojalności nakładać innych ludzi i nakazywać. Na dwie rzeczy trzeba zasłużyć.
@Frank2 - to nikt
@TeofilSkorupa - Jakby wszyscy poszli na wybory to byście 20 procent poparcia nie mieli
cóż z tego że fajniutka czarnowłosa skoro zkażona lewactwem. Ja bym takiej nie chciał.
zlikwidować pis i wysłać do Burki na Faso
zamilczcie już na wieki