UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@­­­­­­Np - Ale przynajmniej próbuje. Za PO rządził Berlin. Mam nadzieję, że PIS wreszcie poznał się na unijnych lewakach i klamcach.

W1T1

Anuluj