UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Opylacze NIE swojego, ale za to mają swoją pensje, taka studnia bez dna. Dopiero JAK się dno obudzi. , to znowu wybierze tych samych opylaczy, možna przewrócic się ze śmiechu, ,co już właśnie Wróbelek nasz uczynił na swoim Harleyu, co MNIE TAK bardzo NIE dziwi. Denni CI nasi wyborcy, a može by ich tak przewrócić, Wtedy dno mieli by u góry, pogoniliby Wróbla kończąc te tortury. , ktore trwają długo przez te wszystkie lata, no ale TAK chcieliście, no to TERAZ mata!!,
Matek..