UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Opylacze NIE swojego, ale za to mają swoją pensje, taka studnia bez dna. Dopiero JAK się dno obudzi. , to znowu wybierze tych samych opylaczy, možna przewrócic się ze śmiechu, ,co już właśnie Wróbelek nasz uczynił na swoim Harleyu, co MNIE TAK bardzo NIE dziwi. Denni CI nasi wyborcy, a može by ich tak przewrócić, Wtedy dno mieli by u góry, pogoniliby Wróbla kończąc te tortury. , ktore trwają długo przez te wszystkie lata, no ale TAK chcieliście, no to TERAZ mata!!,

Matek..