UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obaj panowie (Wróblewski, Traks)osadzili się w myśleniu, że rozwój portu = przewoźnicy, ładunki, ewentualnie ruch pasażerski. Żaden z panów słowem nie wspomina o innym scenariuszu czyli włączenie elbląskiego portu do sieci portów serwisowych dla offshore na Bałtyku. Coś co na przykład odsuwa od siebie Port Gdynia, który woli zostać przy przewozach. Elbląski port powinien iść drogą innych małych portów jak np. : Ustka i w tym budować swój biznes. Ale jak dotychczas nikt się na ten aspekt nie wypowiadał, łącznie z szefem portu. Wszyscy dają nam narracje przewozową