UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja chciałem przypomnieć, że dzięki działaniom Pana premiera, Prezesa Jarosława Kaczyńskiego Elbląg wraca na portowe mapy świata. Elbląg musi to wykorzystać, dzisiaj nasze miasto ma szansę na ogromny rozwój. Dziękujemy Prezesowi Kaczyńskiemu, Panu premierowi Morawieckiemu i św. Pamięci Posłowi Wilkowi
Kaczan