UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co będzie?, a za co bierze największą kasę w Elblągu dyrektor portu, to co on tylko myśli że stołek będzie grzał, niech działa!!!!!
Co będzie?, a za co bierze największą kasę w Elblągu dyrektor portu, to co on tylko myśli że stołek będzie grzał, niech działa!!!!!