UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To co na zdjęciu żywo przypomina mi krajobraz ruskiego osiedla w Królewcu. Brakuje tylko osiedlowego kiosku z dużym wyborem piw i zakąski w postaci cienkich parówek na ciepło. Tam był.


Anuluj