UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To co na zdjęciu żywo przypomina mi krajobraz ruskiego osiedla w Królewcu. Brakuje tylko osiedlowego kiosku z dużym wyborem piw i zakąski w postaci cienkich parówek na ciepło. Tam był.
To co na zdjęciu żywo przypomina mi krajobraz ruskiego osiedla w Królewcu. Brakuje tylko osiedlowego kiosku z dużym wyborem piw i zakąski w postaci cienkich parówek na ciepło. Tam był.