UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu budowa, która trwa wieki. Już 2 lata budują blok przy przedszkolu. Idzie jak po grudzie. Cały czas bałagan. Nie mozna przejechać, bo drogę blokują koparki i inne sprzety budowlane. A kiedyś było tak spokojnie.


Anuluj