UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PO_BRAWO - Nie nazywaj nowaczyka prezydentem bo to zniewaga dla urzędu była. nowaczyk celowo z małej litery.
@PO_BRAWO - Nie nazywaj nowaczyka prezydentem bo to zniewaga dla urzędu była. nowaczyk celowo z małej litery.