Wybrany wątek opinii
A miało już powstać za Prezydenta Grzegorza Nowaczyka ale wtedy zachciało się garstce osób przejąc władzę i przy koalicji PISowcy i RUCHu od Palikota plus wybitny rzetelny dziennikarz ulubieniec mundurowych plus odmieńcy z PO i wszystko przesunęło się na dekadę prawda?
Do moderacji
Odpowiedz
8
23
@PO_BRAWO - Teraz widać dopiero ten sens, warto było?‽??
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@PO_BRAWO - Nie nazywaj nowaczyka prezydentem bo to zniewaga dla urzędu była. nowaczyk celowo z małej litery.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Patrząc na caloksztalt, teraz żal nie nie ma,
Do moderacji
Odpowiedz
1
1