Wybrany wątek opinii
A gdzie są te terkawki czy terkawki bo coś nie kojarzę podpowie ktoś?
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
Jest to teren dawnego poligonu 1 WPCz wzdłuż drogi S22,naprzeciwko Gronowa Górnego. Około 200 ha. Kierunek strategiczny inwestycyjnie, bo kiedyś i Roska stanie się normalną. Wyraz niemożności miejskiej. Ileż to razy wzywałem do zagospodarowania chociażby z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, dla której wówczas 100 mln na uzbrojenie w media było betką. Prezes Strefy mówiła mi: Panie Ryszardzie, niech ktoś da znak życia, że chcecie. Niestety, u nas słowo Pomorze i że my chcemy z nimi, także wspólnie i z Olsztynem, powodowało trzęsiawkę. I teraz już kapitulacja. Będzie też tłumaczenie: nie mamy terenów inwestycyjnych, więc po co inwestycje? Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
@RyszardKlim - Oczywiście Rosja, mały przeskok.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
NIE wiesz gdzie Terkawka. .. .. Tam gdzie skośny kupił drzewo, I z wyliczeń mu wynika, że NIE żadna woltaika, da mu forsę dziś kolego. Kasę zrobi w tym urzędzie, gdzie Wróblowi znów ubędzie, Areału oraz lasu, chcę to sprzedać już zawczasu, za nim pójdzie do odstawki, I zabierze swe zabawki
*Zabawki. - nasi wspaniali radni.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0