UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest to teren dawnego poligonu 1 WPCz wzdłuż drogi S22,naprzeciwko Gronowa Górnego. Około 200 ha. Kierunek strategiczny inwestycyjnie, bo kiedyś i Roska stanie się normalną. Wyraz niemożności miejskiej. Ileż to razy wzywałem do zagospodarowania chociażby z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, dla której wówczas 100 mln na uzbrojenie w media było betką. Prezes Strefy mówiła mi: Panie Ryszardzie, niech ktoś da znak życia, że chcecie. Niestety, u nas słowo Pomorze i że my chcemy z nimi, także wspólnie i z Olsztynem, powodowało trzęsiawkę. I teraz już kapitulacja. Będzie też tłumaczenie: nie mamy terenów inwestycyjnych, więc po co inwestycje? Pozdrawiam.

RyszardKlim